Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama hizmetlerimiz ile ilgili tüm merak edilenler...

Sıkça Sorulan Sorular

Acaba teknede ses sistemi var mı, tekne kiralama ücretine kaptan ve yakıt dahil mi, maksimum kaç kişilik bir organizasyon olabilir gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını burada bulabileceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
2 saatlik tekne kiralama ve 2 kişilik zengin iftar menüsü için en uygun teknede iftar fiyatı 8.500 TL'dir. İftar yemeği programına 4 kişilik profesyonel fasıl ekibini de dahil ederseniz ekstra 3.000 TL daha ödemeniz gerekir. Teknede iftar organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerine fiyatlar sayfasından bakabileceğiniz gibi kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kullanarak hızlıca kendi teknede iftar paketinizi de hazırlayabilirsiniz!
Orucunu açtıktan sonra teravih namazını kılmak isteyen misafirleri boğazda camilere yakın yerlerde indirebiliriz. Namazdan sonra da teknede iftar turuna devam edebilirsiniz.
Yanınızda getireceğiniz yiyeceklerle teknede iftar yapmanızda hiçbir sakınca yoktur ancak şirketimizden garson hizmeti almanız gerekir. 1 adet garson için 150 TL ödenmelidir.
Teknede iftar menüsü: Günün çorbası, İftar tabağı (2'şer çeşit peynir ve zeytin, hurma, piknik bal, reçel, tereyağı), Salata, Çiğ köfte, Güne özel 3 çeşit meze, İçli köfte, Fındık lahmacun, Sigara böreği, Ana yemek (yarım porsiyon Adana, yarım porsiyon tavuk, 1 biftek, 1 antrikot), Tatlı, Karışık mevsim meyveleri, limitsiz sıcak ve soğuk içecekler..
Ezan okunmasına en az 30 dakika kala teknede olmanız uygun olacaktır çünkü misafirleri aldıktan sonra zengin iftar yemeği menüsü almak için Beylerbeyi sahiline gideceğiz.
2 saatlik tekne kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü ve masa süslenmesi için en uygun teknede akşam yemeği fiyatı 8.000 TL'dir. Ekstra hizmet olarak kemancı 2.000 TL, lazer gösterisi 1.000 TL ve balon süsleme 2.000 TL'dir. Teknede akşam yemeği organizasyonları için sunduğumuz hizmetler ve ücretlerini fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Ayrıca kiralık tekne detayındaki fiyat hesaplama aracından istediğiniz hizmetleri işaretleyerek kendiniz de teknede akşam yemeği paketi hazırlayabilirsiniz!
Evet, tekneyi kuru olarak kiralayıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Ancak böyle durumlarda kiralık teknede bardak, tabak, çatal, bıçak ve kaşık gibi mutfak malzemeleri kullanılmak istenirse hem yemek süresince servis yapması hem de tur bittiğinde tekneyi, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için şirketimizin tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti de alınması gerekecektir. Akşam yemeğine katılan kişi sayısına göre alınması gereken garson adeti belli olmakla birlikte 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet garson yeterlidir ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Yiyeceklerle birlikte kullan-at malzemeler getirilirse garson alma mecburiyeti kalmaz.
Hayır, teknede pişirme imkanı olmadığından zengin içerikli akşam yemeği menüsünü Beylerbeyi'ndeki Ziya Şark Sofrası'ndan hazır olarak alıp hemen sıcakken servis ediyoruz.
Teknede Balık ya da Karışık ızgara menüleri arasından seçim yapabilirsiniz. 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek, mevsim salatası, meyve ve içecekler..
2 saatlik tekne kiralama ve 2 kişilik zengin kahvaltı menüsü için en uygun teknede kahvaltı fiyatı 7.000 TL'dir. Masanın mum ve kuru gül yapraklarıyla romantik şekilde süslenmesi istenirse 500 TL, kemancı çağrılırsa ekstra 2.000 TL daha ödenmesi gerekir. Teknede kahvaltı organizasyonları için verdiğimiz tüm hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında tüm ziyaretçilerle paylaştık. Kendi teknede kahvaltı paketinizi hızlıca oluşturmak isterseniz kiralık tekne sayfalarındaki fiyat hesaplama aracını kullanabilirsiniz.
Sabit bir yerde durup demir atılarak teknede kahvaltı yapılması talebi gelmediği taktirde organizasyon süresince düşük seyir hızında boğaz turu yapılır.
Elbette, ancak kiralık teknede mutfak malzemelerini kullanmak isterseniz belli sayıda garson da almanız gerektiğini bilmenizi isteriz. 1 adet garson 150 TL'dir.
Beklentinizin çok ötesinde zengin bir içeriğe sahip kahvaltı menüsünü bireysel ve kurumsal tüm organizasyonlarda servis ediyoruz. Detaylara menüler sayfasından bakınız..
En fazla 10 kişilik bir grup için 8 saatlik tekne kiralama bedeli olarak en uygun yüzme turu fiyatı Boğazda 20.000 TL, Adalar'da 25.000 TL'dir. Bu rakam sadece günlük tekne kiralama ücreti olup menü ve diğer hiçbir ekstra hizmet dahil edilmemiştir. Yüzme turu organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretleri fiyatlar sayfasında ayrıntılı olarak paylaşılmıştır. Kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kullanarak da kendi yüzme turu paketinizi online olarak hazırlayabilirsiniz.
Hayır, yüzme turu hafta içi ya da hafta sonu organize edildiğinde fiyat üzerine hiçbir etkisi yoktur. Kiralık teknelerin günlük kiralama fiyatları her zaman aynıdır, değişmez..
Günlük tekne kiralama ücretinin üzerine ek ödemeler alarak kahvaltı ve öğlen yemeği verebiliriz. Ancak yiyecekleri kendiniz getirebilir ya da inip restoranda da yiyebilirsiniz.
Hava koşulları dikkate alındığında yüzme turu için en uygun olan koyda demir atılıp dönüş saatine kadar orada beklenir. Talep gelirse birden fazla koyda denize girilebilir.
Boğazda yüzmek isterseniz Karadeniz'deki Büyük Liman, Fil Burnu ve Keçilik koylarına, Adalar'da isterseniz Çam Koyu, Kaşık Adası ve Büyük Ada koylarına götürüyoruz.
Yüzme turları sabah 09:00 ya da 10:00 sularında başlayıp akşam üzeri en geç 18:00 gibi sona ermektedir çünkü akşam organizasyonları 19:00'dan itibaren başlamaktadır..
4 saatlik tekne kiralama ve 10 kişilik alkolsüz yemek menüsü için en uygun teknede mezuniyet fiyatı 19.500 TL'dir. 4 kişilik fasıl ekibini de partiye dahil etmek isterseniz ekstra 3.000 TL daha ödemeniz gerekecektir. Teknede mezuniyet organizasyonları için verdiğimiz tüm hizmetlerin net ücretlerini fiyatlar sayfasında liste halinde görebileceğiniz gibi hızlı bir şekilde kendi teknede mezuniyet paketinizi hazırlamak isterseniz kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kullanabilirsiniz.
Hayır, mezuniyet turlarını teknede alkolsüz olarak organize ediyoruz. Herkes 18 yaş üzeri olsalar da: alkolü şirketimiz vermediği gibi dışarıdan getirilmesini de kabul etmiyoruz!
Evet, mezuniyet pastasını kendiniz dışarıda istediğiniz bir yerde yaptırıp teknede kesebileceğiniz gibi nasıl bir pasta istiyorsanız şirketimize de sipariş verebilirsiniz.
İster evde yaptıklarınızı getirin ister restorandan mezuniyet yemeği siparişi verin, sorun değil.. Ancak teknede mutfak malzemeleri kullanılacaksa garson hizmeti alınmalıdır!
4 saatlik tekne kiralama ve 10 kişilik alkollü yemek menüsü için en uygun teknede iş yemeği fiyatı 27.000 TL'dir. Teknede iş yemeği organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında liste halinde görebilirsiniz. Ayrıca kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracından istediğiniz hizmetleri işaretleyerek hızlıca kendi teknede iş yemeği paketinizi de hazırlayabilme imkanına sahipsiniz. Gördüğünüz gibi fiyat teklifini sitemiz üzerinden kendiniz alabiliyorsunuz..
Bu seçim tamamen misafirlerindir.. Tekne yemek süresince boğaz turu yapabileceği gibi kısa bir tur yaptıktan sonra dalga almayan sakin bir yerde demir de atılabilir..
Teknede iş yemeği menüsünde 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek olarak balık ya da karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve soft içecekler..
İş yemeği menüsünü Beylerbeyi semtinde hizmet veren ve boğazın en kaliteli restoranlarından olan Ziya Şark Sofrası'ndan alıp teknede sıcak halde servis ediyoruz..
Elbette teknede verimli bir iş yemeği ve toplantı organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız kalitede ve sessizlikte ortamı sizler için hazırlıyoruz..
4 saatlik tekne kiralama, 10 kişilik alkollü yemek menüsü, 4 kişilik profesyonel fasıl ekibi ve oryantal show hizmetleri için en uygun teknede fasıl fiyatı 30.000 TL'dir. Teknede fasıl organizasyonları için uzman bir ekiple sunduğumuz tüm hizmetlerin net ücretlerini fiyatlar sayfasındaki tablolarda liste halinde görebilir, kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını da kolaylıkla kullanarak sitemiz üzerinden hemen kendi teknede fasıl paketinizi hazırlayabilirsiniz!
Fasıl ekibinin şirketimizden alınma mecburiyeti olmadığı için isteyenlere kendi müzisyenleri de teknede eşlik edebilir.. Bu durumda şirketimize ek bir ücret ödemezsiniz!
Fasıl ekibini en çok teknede doğum günü, mezuniyet, bekarlığa veda, evlilik yıldönümü ve iş yemeği turlarına dahil etsek de istediğiniz her organizasyona dahil edebilirsiniz..
Organizasyon boyunca teknede sizinle olan fasıl ekibi ara ara dinlenerek tur sonuna kadar sizlere eşlik edeceklerdir.. Mola verdiklerinde teknenin ses sistemi hizmetinizdedir!
4 kişilik profesyonel fasıl ekibi kanun, keman, klarnet ve bağlama müzisyenlerinden oluşuyor. Misafir talebine göre teknede eğlenceye farklı enstrümanlar da dahil edebiliriz..
4 saatlik tekne kiralama ve en fazla 10 kişilik katılımın olacağı bir grubun ödeyeceği en uygun teknede bekarlığa veda fiyatı 12.000 TL'dir. Menü talebi olursa kişi başı yemek 750 TL, kahvaltı 500 TL ve kokteyl menü 400 TL'dir. 3 kadeh yerli alkollü içecekler (rakı, bira ve şarap) menülere dahil edildiğinde ekstra kişi başı 750 TL daha ödenmesi gerekir. Teknede bekarlığa veda organizasyonları için sunduğumuz hizmetlerin ücretlerini öğrenmek isterseniz fiyatlar sayfasına bakabileceğiniz gibi kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracına kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek kendi teknede bekarlığa veda paketinizi de hazırlayabilirsiniz.
Teknede kız kıza bekarlığa veda partisi organize etmek isteyen misafirlerimiz için özel olarak istenilen sayıda bayan garson da organizasyona dahil edilebilir..
Ne isterseniz getirebilirsiniz ancak kiraladığınız teknede bardak, tabak ve benzeri mutfak malzemelerini kullanacaksanız garson da almanız gerekecektir. 1 garson ücreti 150 TL.
Ek ücret ödeyerek süsleme hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi teknede iz bırakmamak koşuluyla kendiniz de bekarlığa veda partisi süslemesi yapabilirsiniz.
Teknede şirketimizden sadece bayan oryantal dansçı talep edebilirsiniz. Bekarlığa veda partisinde dans etmesi için erkek dansçı istiyorsanız kendiniz getirmelisiniz..
2 saatlik tekne kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, pasta ve boğaz köprüsüne lazerle yazı yazdırmak için en uygun teknede evlilik yıl dönümü yemeği fiyatı 9.250 TL'dir. Teknede evlilik yıldönümü organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında paylaşmakta hiçbir sakınca görmedik. Ayrıca kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracına kişi sayısı, tur süresi, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek hızlıca teknede evlilik yıldönümü paketi de hazırlayabilirsiniz.
Eşinize karşı hissettiklerinizi boğaz köprüsüne yazmak istiyorsanız: mesajınızı kelime sınırlaması olmadan kayan yazı şeklinde hangi dilde isterseniz yazabiliriz.
Teknede evlilik yıldönümü yemeği menüsü olarak: 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek (balık / karışık ızgara), mevsim salata, meyve ve içecek veriyoruz..
Yıldönümü pastası siparişini şirketimize verebilir ya da kendiniz dışarıda yaptırıp organizasyon günü yanınızda getirerek teknede misafirlerinize ikram edebilirsiniz.
Yıldönümü kutlamaları için teknede kahvaltı ve yemek servisleri yapıyor, misafir talebi olursa kemancı, lazer gösterisi ve masa süslemesi hizmetlerini de tura dahil ediyoruz.
2 saatlik tekne kiralama, 2 kişilik alkollü yemek menüsü, masa süsleme, balon süsleme ve boğaz köprüsünde lazer gösterisi için en uygun teknede doğum günü fiyatı 12.500 TL'dir. Teknede doğum günü organizasyonları için verdiğimiz tüm hizmetlerin ücretlerini görmek için fiyatlar sayfasına giriş yapabileceğiniz gibi kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kullanarak da kendi teknede doğum günü paketinizi sitemiz üzerinden anında hazırlayabilirsiniz.
Teknede akşam saatlerinde doğum günü kutlaması planlıyorsanız lazer gösterisini de bu özel geceye mutlaka dahil etmelisiniz. İstediğiniz kadar uzunlukta doğum günü kutlama yazısını boğaz köprüsünün altına kuvvetli lazer ışıklarıyla yansıtıp 2 adet de volkan patladığında sizler için değerli olan kişilerin heyecandan sesini titretebilirsiniz..
Misafirlerin talep etmesi halinde masa mum ve kuru gül yapraklarıyla, teknede iç ve dış kısımlar da doğum günü kutlamasına özel olarak istenilen renkteki balonla süsleriz.
Doğum günü partisi için ihtiyaç duyacağınız eğlence alanı teknede mevcut olduğundan arkadaşlarınızla parti daveti verebilirsiniz.
Elbette! Teknede sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz ya da yakın dostunuzla baş başa olacağınız 2 kişilik doğum günü kutlaması da organize edebilirsiniz..
Elbette! Doğum günü pastasını bize sipariş verebilir ya da istediğiniz yerde yaptırıp teknede sunabilirsiniz. Servis elemanı arkadaşlarımız servisini yapacaktır..
2 saatlik tekne kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süslemesi ve lazer gösterisi için en uygun teknede evlenme teklifi fiyatı 9.000 TL'dir. Teknede evlenme teklifi organizasyonları için profesyonel olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin ücretleri fiyatlar sayfasında tüm ziyaretçilerle net olarak paylaşıldığı gibi kendi teknede evlenme teklifi paketinizi daha seri bir şekilde hazırlayarak fiyat teklifi almak isterseniz kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kullanabilirsiniz.
Hayatınızın en romantik ve heyecanlı dakikalarını ölümsüz kılabilmek adına teknede giriş anından inene kadar fotoğraf ve video çekimleri yapıp hızlıca sizlere gönderiyoruz..
Teknede sevgilinize evlenme teklifi etmek için kendinizi hazır hissettiğinizde sizleri teknenin ön tarafına fotoğraf çekmek için çağıracağız. Birkaç poz çektikten sonra köprüye doğru bakarak poz vermenizi isteyip lazer gösterisini başlatacağız. Daha önce köprüde yazılması için bize gönderdiğiniz evlenme teklifi sözleri kuvvetli lazer ışıklarıyla birlikte kayan yazı şeklinde köprüde belirecek. Patlayan volkanlar eşliğinde "Benimle Evlenir Misin" yazısı köprüye yazıldığında diz çöküp yüzüğü sevgilinizin parmağına takacaksınız!
Balık ya da Karışık ızgara menülerinden birini seçmeniz gerekiyor: 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek, salata, meyve ve limitsiz alkolsüz içecek servisi yapıyoruz.
Misafir talebine göre teknede arka kısmındaki yemek masasını sade ama şık bir şekilde: mum ve kuru gül yapraklarıyla süslüyoruz. İsteyenler süslemeyi kendisi de yapabilir.
Elbette çalabilir! Tüm organizasyon süresince ve evlenme teklifi anında çalmasını istediğiniz şarkılar varsa ekibimize iletirseniz teknede hepsini dinleyebilirsiniz..
Siz teknede evlenme teklifi ederken profesyonel ekibimiz sadece lazer gösterisi yapılacaksa organizasyona dahil olmaktadır. Lazer show dışında sevgilinize sade boğaz turu, kahvaltı ya da akşam yemeği esnasında evlenme teklifi etmek istiyorsanız arka havuzdaki masada yemek yerken ya da dans edersen yüzüğü parmağına takabilirsiniz..
2 saatlik tekne kiralama bedeli olarak menü hizmeti almadan en fazla 10 kişilik katılımın olacağı en uygun boğaz turu fiyatı 6.000 TL'dir. Boğaz turu organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında liste halinde paylaştık. Ayrıca kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracına kişi sayınızı, kiralama sürenizi, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek anında boğaz turu paketi hazırlayabilirsiniz.
Misafirlerden talep geldiği takdirde İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça rehberlik yapan profesyonel kişileri ek ücrete tabi olarak boğaz turuna çağırıyoruz.
En az boğaz turu süresi 2 saat olup boğazın baştan sonra gezilebilmesi için 4 saatlik tekne kiralama hizmeti alınmalıdır. 30 dakika da kiralama yapılsa 2 saatlik ücret alınır.
Boğaz turu esnasında yemek ya da kahvaltı menüsü talep eden misafirler tekne kirasının üstüne kişi başı menü ücretlerini ödeyerek yemekli boğaz turu da yapabilirler.
Hayır, boğaz turu organizasyonları kişi ve gruplara özel olarak düzenlenmektedir, turlara dışarıdan bireysel katılım gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır.