Akşam Yemeği

Şefin yemeği, boğaz ışıkları...

Yemek bahanedir hep teknede akşam yemeğinde... Aşktır, sevgidir, dostluktur, İstanbul Boğazı'dır menüde yazanlar...

Teknede Akşam Yemeği

Unutulmaz bir akşam yemeği için; yedi tepeli bir şehir, muazzam bir boğaz turu ve sınırsız menümüz ile keyfinize keyif katmaya talibiz..

Teknede akşam yemeği menüsünde muazzam bir boğaz turu var

İster sevdiklerinizle, ister iş arkadaşlarınızla beraber geçireceğiniz akşam yemeği menüsüne bu kez muazzam bir boğaz turu ekliyoruz. Tekne turlarımızla gerçekleşecek olan Boğaziçi seyri için eşsiz güzellikteki İstanbul’un muhteşem boğazında; hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor.


Akşam yemeğinin misafirleri; Kız Kulesi, Rumeli Hisarı

Gecenin ilerleyen vakitlerine kadar sürecek olan boğaz turumuza; isterseniz Kız Kulesi, isterseniz de Rumeli Hisarı eşlik ederek gecenin anlam ve önemini bir kez daha taçlandıracaktır.

Güvenle seyahat ederken hafızalarınızda yer alacak olan İstanbul Boğazı'na komşu tüm güzellikleri seyre dalarken zamanın yavaşladığına tanıklık edeceksiniz.


360 Derece İstanbul

Teknede akşam yemeği; ilham verici olmasının yanı sıra unutulmaz bir akşamı sizlere güvenle ve huzurla sunmaktadır.

Aşk'tır, Sevgi'dir, Dostluk'dur menümüzde var olanlar....

360 derece İstanbul deneyimi için sizleri de Boğaz Çocuğu güvencesi ile tekne kiralamaya davet ediyoruz.


Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Teknede Balık ya da Karışık ızgara menüleri arasından seçim yapabilirsiniz. 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek, mevsim salatası, meyve ve içecekler..
Hayır, teknede pişirme imkanı olmadığından zengin içerikli akşam yemeği menüsünü Beylerbeyi'ndeki Ziya Şark Sofrası'ndan hazır olarak alıp hemen sıcakken servis ediyoruz.
Evet, tekneyi kuru olarak kiralayıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Ancak böyle durumlarda kiralık teknede bardak, tabak, çatal, bıçak ve kaşık gibi mutfak malzemeleri kullanılmak istenirse hem yemek süresince servis yapması hem de tur bittiğinde tekneyi, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için şirketimizin tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti de alınması gerekecektir. Akşam yemeğine katılan kişi sayısına göre alınması gereken garson adeti belli olmakla birlikte 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet garson yeterlidir ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Yiyeceklerle birlikte kullan-at malzemeler getirilirse garson alma mecburiyeti kalmaz.
2 saatlik tekne kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü ve masa süslenmesi için en uygun teknede akşam yemeği fiyatı 8.000 TL'dir. Ekstra hizmet olarak kemancı 2.000 TL, lazer gösterisi 1.000 TL ve balon süsleme 2.000 TL'dir. Teknede akşam yemeği organizasyonları için sunduğumuz hizmetler ve ücretlerini fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Ayrıca kiralık tekne detayındaki fiyat hesaplama aracından istediğiniz hizmetleri işaretleyerek kendiniz de teknede akşam yemeği paketi hazırlayabilirsiniz!
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

10 Kişilik