Evlilik Yıldönümü

Romantik Yıldönümü Kutlaması

O özel gün için teknede romantik kahvaltı ve akşam yemeği sürprizi..

Teknede Evlilik Yıldönümü

İyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta, sonsuza dek mutluluğunuz ve evliliğiniz daim olsun. Sizleri en yakın zamanda teknede evlilik yıl dönümü yemeği için dostlarınızla beraber keyifli ve eğlence içinde geçecek Boğaz Çocuğu organizasyonları ile buluşmaya davet ediyoruz.

İstanbul Boğazının Cömertliği 

Belki bir yıl belki de yıllardır süren birlikteliğinizi bir film şeridi gibi hayal ettiğinizde en güzel karesinde yer alacak olan Teknede Evlilik Yıl Dönümü kutlaması siz ve sevdikleriniz için unutulmaz bir an olacaktır.

İstanbul Boğazı, romantik akşamınızı yakamoz ve yıldızlarla taçlandırırken, Boğaz Çocuğu personelleri teknede evlilik yıl dönümünü gecenizi unutulmaz kılmak için size eşlik etmektedir.

Özgün Konsept 

Deyim yerindeyse öncü ve yenilikçi olan kurumumuz her organizasyon da olduğu gibi; Teknede Evlilik Yıl Dönümü için standartları zorluyor. 

İstanbul Boğazının cömert ve cüretkar görselliği eşliğinde isteğe bağlı olarak mum ışığında yemek, keyifli boğaz turu, havai fişek ve lazer gösterileri eşliğinde özgün konseptler sunarak gecenizin hayatınızın unutulmazları arasında yer almasını sağlıyoruz.


Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Yıldönümü kutlamaları için teknede kahvaltı ve yemek servisleri yapıyor, misafir talebi olursa kemancı, lazer gösterisi ve masa süslemesi hizmetlerini de tura dahil ediyoruz.
Yıldönümü pastası siparişini şirketimize verebilir ya da kendiniz dışarıda yaptırıp organizasyon günü yanınızda getirerek teknede misafirlerinize ikram edebilirsiniz.
Teknede evlilik yıldönümü yemeği menüsü olarak: 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek (balık / karışık ızgara), mevsim salata, meyve ve içecek veriyoruz..
Eşinize karşı hissettiklerinizi boğaz köprüsüne yazmak istiyorsanız: mesajınızı kelime sınırlaması olmadan kayan yazı şeklinde hangi dilde isterseniz yazabiliriz.
2 saatlik tekne kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, pasta ve boğaz köprüsüne lazerle yazı yazdırmak için en uygun teknede evlilik yıl dönümü yemeği fiyatı 9.250 TL'dir. Teknede evlilik yıldönümü organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında paylaşmakta hiçbir sakınca görmedik. Ayrıca kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracına kişi sayısı, tur süresi, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek hızlıca teknede evlilik yıldönümü paketi de hazırlayabilirsiniz.
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

12 Kişilik