İftar

Ramazan'da bir iftar da teknede olsun

Açık ve temiz boğaz havasında teknede iftar keyfi yaşayalım mı?

Teknede İftar

Dünya mutfağının yanı sıra özellikle Akdeniz mutfağının en seçkin ve leziz yemeklerini teknede İftar yemeği ile sunmaktan onur duyarız.

İstanbul’un boğazı güzel
Yoktur iftar için hiçbir şey engel
Eğer Teknede iftar yapıyor isen
Kaptanımız okur size gazel

Ramazan ayı; minareler arası asılan mahları ile manisi, oruçları, sabrı ile sevgi ve bereket ayıdır.

Saygı, sevgi ve kardeşlik duygularının pekiştiği bu ayda Teknede İftar Boğaz Çocuğu farkı ile bir başka güzeldir.


Ailenizle, sevdiklerinizle, dostlarınızla beraber unutmaz bir teknede iftar yemeği için siz de zengin bir mutfağa sahip olan Boğaz çocuğu iftar menüsünden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Minarelerin ışıkları yavaş yavaş aydınlatırken İstanbul boğazını; ezanlar okunmaya başlandı bile. Marmara Denizi tüm ihtişamıyla karşılarken sizi Boğaz Çocuğu Teknede İftar Yemeği organizasyonları ile iftarınızı güven ve huzur içinde açmanızı sağlayacaktır.

“ Denizdeki huzur işte Boğaz Çocuğu budur ”


Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Ezan okunmasına en az 30 dakika kala teknede olmanız uygun olacaktır çünkü misafirleri aldıktan sonra zengin iftar yemeği menüsü almak için Beylerbeyi sahiline gideceğiz.
Teknede iftar menüsü: Günün çorbası, İftar tabağı (2'şer çeşit peynir ve zeytin, hurma, piknik bal, reçel, tereyağı), Salata, Çiğ köfte, Güne özel 3 çeşit meze, İçli köfte, Fındık lahmacun, Sigara böreği, Ana yemek (yarım porsiyon Adana, yarım porsiyon tavuk, 1 biftek, 1 antrikot), Tatlı, Karışık mevsim meyveleri, limitsiz sıcak ve soğuk içecekler..
Yanınızda getireceğiniz yiyeceklerle teknede iftar yapmanızda hiçbir sakınca yoktur ancak şirketimizden garson hizmeti almanız gerekir. 1 adet garson için 150 TL ödenmelidir.
Orucunu açtıktan sonra teravih namazını kılmak isteyen misafirleri boğazda camilere yakın yerlerde indirebiliriz. Namazdan sonra da teknede iftar turuna devam edebilirsiniz.
2 saatlik tekne kiralama ve 2 kişilik zengin iftar menüsü için en uygun teknede iftar fiyatı 8.500 TL'dir. İftar yemeği programına 4 kişilik profesyonel fasıl ekibini de dahil ederseniz ekstra 3.000 TL daha ödemeniz gerekir. Teknede iftar organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerine fiyatlar sayfasından bakabileceğiniz gibi kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kullanarak hızlıca kendi teknede iftar paketinizi de hazırlayabilirsiniz!
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

12 Kişilik