Doğum Günü

2 kişilik kutlama ve parti turları

Doğum günleri güzeldir, teknede doğum günü kutlaması ise çok özeldir

Teknede Doğum Günü

Doğum günü için süslenmiş, makyajı tamamlanmış muhteşem bir teknede bir tek güne, o özel ve güzel güne, en özel anlarla tanıklık etmeniz için teknede doğum günü kutlaması davetlisisiniz.

Senede Bir Gün

Sıradan ve rutin geçen 364 günün ertesi, senede bir gün dahi olsa kendinizi şımartın. Teknede doğum günü; Boğaz Çocuğu konseptleri arasında en güzel alternatifler arasında yer almaktadır. 

Teknede doğum günü için tüm süslemeler, konfetiler, doğum günü pastası, havai fişekler, hediyeler, içecekler ve mumlar hazır. 

Siz de hazırsanız mumları üfleyebilirsiniz. Yeni yaşınızın birinci günü davetlilerin her zaman hatırlayacağı güzel bir anıya dönüştü bile.


Yeni Yaş Yeni Konseptler

Her yeni yaş özeldir. Boğaz Çocuğu müşterilerinin istek ve dileklerine göre şekillendirdiği yeni konseptlerle kalitesini her zaman konuşturmaya devam edecektir.

Planlı veya sürpriz doğum günü etkinliklerinde Boğaz Çocuğu farkını yaşayabilmeniz adına Teknede Doğum Günü organizasyonları için doğru adrestesiniz. 

Akılda kalıcı, etkileyici hatta ilham verici olması adına her ayrıntı düşünülerek davetlilerinizin unutamayacağı göz alıcı boğaz manzarası eşliğinde mükemmel bir doğum gününe davetlisiniz. 

Her Doğum günü özeldir ancak Teknede Doğum Günü sizinle daha da güzeldir.


Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Elbette! Doğum günü pastasını bize sipariş verebilir ya da istediğiniz yerde yaptırıp teknede sunabilirsiniz. Servis elemanı arkadaşlarımız servisini yapacaktır..
Elbette! Teknede sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz ya da yakın dostunuzla baş başa olacağınız 2 kişilik doğum günü kutlaması da organize edebilirsiniz..
Doğum günü partisi için ihtiyaç duyacağınız eğlence alanı teknede mevcut olduğundan arkadaşlarınızla parti daveti verebilirsiniz.
Misafirlerin talep etmesi halinde masa mum ve kuru gül yapraklarıyla, teknede iç ve dış kısımlar da doğum günü kutlamasına özel olarak istenilen renkteki balonla süsleriz.
Teknede akşam saatlerinde doğum günü kutlaması planlıyorsanız lazer gösterisini de bu özel geceye mutlaka dahil etmelisiniz. İstediğiniz kadar uzunlukta doğum günü kutlama yazısını boğaz köprüsünün altına kuvvetli lazer ışıklarıyla yansıtıp 2 adet de volkan patladığında sizler için değerli olan kişilerin heyecandan sesini titretebilirsiniz..
2 saatlik tekne kiralama, 2 kişilik alkollü yemek menüsü, masa süsleme, balon süsleme ve boğaz köprüsünde lazer gösterisi için en uygun teknede doğum günü fiyatı 12.500 TL'dir. Teknede doğum günü organizasyonları için verdiğimiz tüm hizmetlerin ücretlerini görmek için fiyatlar sayfasına giriş yapabileceğiniz gibi kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kullanarak da kendi teknede doğum günü paketinizi sitemiz üzerinden anında hazırlayabilirsiniz.
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

12 Kişilik