İş Yemeği

Kurumsal Yemek ve Toplantı Turları

İş hayatınızda başarı sizden, motivasyonu tekne turu ile bizden

Teknede İş Yemeği

Samimi bir tekne ortamında; ufkunuzu açacak, ilham verici, motivasyon arttırıcı bir iş yemeği için tercihiniz her zamanki gibi Boğaz Çocuğu.

Yeni Bir İstanbul Yine Bir İstanbul

Kültürel ve doğal ziyaret seçeneklerinin sunulduğu tekne kiralama hayallerinizin çok daha ötesinde keyifli zaman dilimlerini vadediyor.

Siz Teknede İş yemeği organizasyonunda bulunurken; Poyraz, yıldız, karayel ve lodos’un ilham verici sesini duyacak ve belki de yeni projeleriniz için Yeni bir İstanbul Yine bir İstanbul adına keyifli toplantılar düzenleyebileceksiniz. 


Teknede İş Yemeği Demek Sıcak, Samimi ve Konfor Demek 

Teknelerimiz her biri sanatsal olarak tasarlanmamıştır. Konforunuz ve keyfiniz bizim için her şeyden daha da önemlidir.  Zamanın ruhunu yakalayan, şıklığı ve tarzı ile göz dolduran Boğaz Çocuğu Tekne organizasyonları ile misafirleriniz bambaşka deneyimler yaşayacaktır. 

Teknelerimizde özel şeflerimiz sizin için taze ve kişiye özel yemekler hazırlayacak, profesyonel garsonlarımız ise teknede olduğunuz zaman diliminde hassasiyetle memnuniyetiniz için çalışacaklardır.

Şıklığı ve zarafetiyle bir gerdanlık gibi duran ve salınarak süzülen İstanbul Boğazının eşsiz güzelliği karşısında Teknede İş yemeği Boğaz Çocuğu organizasyonlarının en vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

 “Konfor alanınızı genişletiyor, İstanbul Boğazında keyifli anlarınıza imzamızı atıyoruz.”


Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Elbette teknede verimli bir iş yemeği ve toplantı organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız kalitede ve sessizlikte ortamı sizler için hazırlıyoruz..
İş yemeği menüsünü Beylerbeyi semtinde hizmet veren ve boğazın en kaliteli restoranlarından olan Ziya Şark Sofrası'ndan alıp teknede sıcak halde servis ediyoruz..
Teknede iş yemeği menüsünde 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek olarak balık ya da karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve soft içecekler..
Bu seçim tamamen misafirlerindir.. Tekne yemek süresince boğaz turu yapabileceği gibi kısa bir tur yaptıktan sonra dalga almayan sakin bir yerde demir de atılabilir..
4 saatlik tekne kiralama ve 10 kişilik alkollü yemek menüsü için en uygun teknede iş yemeği fiyatı 27.000 TL'dir. Teknede iş yemeği organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında liste halinde görebilirsiniz. Ayrıca kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracından istediğiniz hizmetleri işaretleyerek hızlıca kendi teknede iş yemeği paketinizi de hazırlayabilme imkanına sahipsiniz. Gördüğünüz gibi fiyat teklifini sitemiz üzerinden kendiniz alabiliyorsunuz..
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

12 Kişilik