Fasıl

Teknede Fasıl Eğlencesi

Nağmeler eşliğinde teknede fasıl turuna bekliyoruz

TEKNEDE FASIL

İstanbul Boğazının akşam serinliğinde teknede fasıl keyfi bir başka güzel..

Sefalar getirdiniz, sefa geldiniz dostlar

Kızılcıklar oldu mu senelere doldu mu bilmeyiz ama bildiğimiz bir şey varsa o da Teknede fasıl gecelerinin belli bir ahengi ve ritminin olduğudur. Boğaz Çocuğu farkı ile usta sazlar çalarken nağmelerini martıları ve sert esen boğazın rüzgarlarını bile dize getiriyor.

Teknede Fasıl programına hoş geldiniz sefalar getirdiniz dostlar. 


Sıradaki Şarkı

Sıradaki şarkımız; balıkların tek tek kılçığını ayıklayanlara, ısrarla aynı şarkıyı tekrar ve tekrar çaldıranlara, kendini naza çekenlere, kendini tutamayanlara, yerinden kalkmadan oynayanlara, dayanamayıp teknenin içinde coşanlara, her şarkının ritmine uygun el çırpanlara, hanımlara beylere üflenen klarnete ve tabi Kız kulesi bir de Galata kulesinin altında yaşayana tekir kediye gelsin. 


Coştum yine dalgalanıyorum ben, yeni yeni sevdalanıyorum ben

Her şarkıya eşlik edecek denli bilgi sahibi olmasanız da olur Teknede fasıl geceleri masalarınızda her şeyin en güzeli, en kalitelisi; profesyonel ekip ve ekipmanlar tarafından dizayn edilmiştir. 

Siz teknede fasıl eğlencesini yaşarken kaptanımız Boğaz Turu ile hem göze hem de usta sazlar eşliğinde kulaklarınıza hitap edeceklerdir. 

Yurttan sesler değil hasılı teknede fasıldan nağmelerde yer alan 55 bin parçalık repertuarımıza eşlik ederseniz sizleri de teknede fasıl programımıza bekleriz.

Zurnada peşrev olmaz teknede fasıl keyfinin tadına doyum olmaz.


Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


4 kişilik profesyonel fasıl ekibi kanun, keman, klarnet ve bağlama müzisyenlerinden oluşuyor. Misafir talebine göre teknede eğlenceye farklı enstrümanlar da dahil edebiliriz..
Organizasyon boyunca teknede sizinle olan fasıl ekibi ara ara dinlenerek tur sonuna kadar sizlere eşlik edeceklerdir.. Mola verdiklerinde teknenin ses sistemi hizmetinizdedir!
Fasıl ekibini en çok teknede doğum günü, mezuniyet, bekarlığa veda, evlilik yıldönümü ve iş yemeği turlarına dahil etsek de istediğiniz her organizasyona dahil edebilirsiniz..
Fasıl ekibinin şirketimizden alınma mecburiyeti olmadığı için isteyenlere kendi müzisyenleri de teknede eşlik edebilir.. Bu durumda şirketimize ek bir ücret ödemezsiniz!
4 saatlik tekne kiralama, 10 kişilik alkollü yemek menüsü, 4 kişilik profesyonel fasıl ekibi ve oryantal show hizmetleri için en uygun teknede fasıl fiyatı 30.000 TL'dir. Teknede fasıl organizasyonları için uzman bir ekiple sunduğumuz tüm hizmetlerin net ücretlerini fiyatlar sayfasındaki tablolarda liste halinde görebilir, kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını da kolaylıkla kullanarak sitemiz üzerinden hemen kendi teknede fasıl paketinizi hazırlayabilirsiniz!
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

12 Kişilik