Boğaz Turu

İSTANBUL'DA BOĞAZ TURU

Boğazı, Boğaz Çocuğu ile turlayın

BOĞAZ TURU

Hem gözünüze hem de zihninize iyi gelecek bir boğaz turu; boğaz çocuğu farkı ile ruhunuzu dinlendirecek.

Ruhunuzu Dinlendirin. 

Yoğun ve tempolu iş yaşamının hemen kıyısında yer alan; görmenin bakmaktan, işitmenin duymaktan farklı olduğu İstanbul boğazında bir teknenin içindesiniz. 

Ruhunuza iyi gelecek müzikler eşliğinde eğlenmenin, gülmenin  kadim uygarlıkların misafir ettiği İstanbul Boğazı'nda gökyüzüne komşusunuz. 

Bu denli özel konseptler içeren Boğaz Turu ancak Boğaz Çocuğu tekne kiralama hizmeti farkıyla yaşanacaktır. 

Konfor ve Güvenlik 

Özel olarak dizayn edilmiş teknelerimizde konforunuz için her detay düşünülmüş olup, güvenli seyahat edebilmeniz için uzman personellerimizle isteyen müşterilerilerimize uzun isteyen müşterilerimize kısa boğaz turları serin esen boğaz rüzgarları eşliğinde gerçekleşmektedir. 

Tekne kiralama konusunda uzman ekibimiz her boğaz turu organizasyonlarında; ayrıntıları müşterileri ile paylaşmaktadır. 

Boğaz turu esnasında arzu edilirse lazer ve havai fişek gösterileri, doğum günü kutlamaları, kahvaltı, doğum günü partileri organize edilebilmektedir.

Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Hayır, boğaz turu organizasyonları kişi ve gruplara özel olarak düzenlenmektedir, turlara dışarıdan bireysel katılım gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır.
Boğaz turu esnasında yemek ya da kahvaltı menüsü talep eden misafirler tekne kirasının üstüne kişi başı menü ücretlerini ödeyerek yemekli boğaz turu da yapabilirler.
En az boğaz turu süresi 2 saat olup boğazın baştan sonra gezilebilmesi için 4 saatlik tekne kiralama hizmeti alınmalıdır. 30 dakika da kiralama yapılsa 2 saatlik ücret alınır.
Misafirlerden talep geldiği takdirde İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça rehberlik yapan profesyonel kişileri ek ücrete tabi olarak boğaz turuna çağırıyoruz.
2 saatlik tekne kiralama bedeli olarak menü hizmeti almadan en fazla 10 kişilik katılımın olacağı en uygun boğaz turu fiyatı 6.000 TL'dir. Boğaz turu organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında liste halinde paylaştık. Ayrıca kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracına kişi sayınızı, kiralama sürenizi, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek anında boğaz turu paketi hazırlayabilirsiniz.
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

12 Kişilik